Aslan Burcuna Hediyeler

Ona ne alırsanız alın, paranızın yettiği en sofistike ve en iyi hediyeyi almalısınız. Siyah bir gece elbisesi ya da dore örgü bir bluz alabilirsiniz. İpek ve saten iç çamaşırlarına özellikle markası “La Perla” olursa bayılacaktır. Kostümlü şık bir baloya iki bilet tam ona göre bir hediye olacaktır. Aslan kadınına iki düzine kırmızı gül yollayın. Şık ambalajı ile ithal bir kutu çikolata ya da bir sepet dolusu ithal peynir, çay, reçel ve kurabiye kombinasyonu hoşuna gidecektir.

Aslan dikkat çekmeye bayılır; ona kendi seçeceği kaliteli marka pahalı bir güneş gözlüğü alabilirsiniz. Kova burcunun tersine kürk giymeye bayılır, yakası kürklü bir ceket bile onu memnun eder. Şık bir ipek eşarp -mutlaka Hermes ya da Chanel olmalı-, parfüm için kristal bir şişe, pudrası için altın kaplama bir kutu veya pahalı bir dolmakalem seti hediye edebilirsiniz. Çalışırken müzik dinlemeyi seven Aslan insanına ofisi için minik bir müzik seti alabilirsiniz.

Mücevher alacaksanız kolye ve küpe takım ya da pırlanta taşlı bir bilezik seçebilirsiniz. Favori taşı yakuttur.

Aslan Erkeği:

Aslan erkeğine bir şişe Fransız şampanyası ve iki adet kristal şampanya kadehi alabilirsiniz. Aslan burcu için anahtar sözcük lükstür. Bol miktarda taze havyar ile onu çok memnun edebilirsiniz. En iyi restoranlardan birinde yer ayırtarak ona sürpriz yapabilirsiniz. İmkanınız varsa üç-dört saatliğine bir limuzin kiralar veya helikopter turuna çıkarabilirseniz zevkten çıldırabilir.

Bir müzikal ya da oyun için en ön sıradan yer almanız çok hoşuna gidecektir. Arabası ya da çalışma odası için yeni bir müzik seti ya da ses düzeni seveceği hediyelerdendir. Eğer seviyorsa bir kutu puro ve çakmak alabilirsiniz. Kartvizitlerini koyabileceği gümüş bir kutu alabilirsiniz. Aslan burcu az bulunan orijinal şeylerden hoşlanır, bu yüzden her türlü sanat eserine bayılır. Burberry's gibi marka bir trençkot alabilirsiniz.

Üye olmayı arzu ettiği özel bir kulüp varsa, paranızı biriktirip onu üye yapabilirsiniz. İçinde her zaman çocuksu bir yan olduğu için Nintendo ya da Playstation2 alabilirsiniz.