Aslan Burcu Çekilmez Özellikleri?

Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et. Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası… Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım. 

 Kendisini dünyanın zirvesinde mükemmel olarak görür. Çevresindeki herkes ondan aşağıdır. Kendini bir odaya kapatıp insanlardan uzakta aynada kendini seyretmekten bıkmayacak kadar kendini beğenmiş tiplerdir. İnsanları hayvanları hak ettiği şeyleri yaşatmakla mükellef olduklarını sanırlar.

Evet küçük aslancık, sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok! Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası, sen en iyisi kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım.... Ben yarattım bu dünyayı, Bir de dönse etrafımda!. Her dediğim hemen olsun, Zenginlik ve ün beni bulsun...

Evet küçük aslancık, sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok! Eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş Aslan parçası, hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım.

Ben yarattım bu dünyayı,

Bir de dönse etrafımda!

Her dediğim hemen olsun,

Zenginlik ve ün beni bulsun…