Aslan Burcu Etkileme Yolları

Aslan Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

Aslan burcu erkeği, merttir ve her zaman övülmek ister. Oldukça cömerttir ve sevgisinin sınırı yoktur. Maddiyat, Aslan erkeği için çok önemlidir. İsteklerini ve düşüncelerini kolaylıkla kabul ettirebilir çünkü ikna kabiliyeti oldukça iyidir. Bir kadını etkilemek için her yeteneğini kullanacaktır. Ancak, Aslan burcu erkeği çok iyi rol yapar. Bu nedenle onu etkilemek isteyen kadın çok dikkatli olmalıdır. Akıllı olmayan bir kadını çok kolay kandıracaktır ve elde edecektir. İstediklerini veriyormuş gibi davranarak, Aslan burcu erkeğini etkilemek kolaydır. Bütün sevgi gösterilerini sergileyin, yakın davranın ancak aşık olduğunuzu asla kabul etmeyin. Yani tam anlamıyla size sahip olduğunu hissetmesin. Sizi tam olarak elde etmek için bu sefer o çabalayacaktır ve bunu başarmadan asla pes etmez. Bu sayede ilgilendiği kadına da gerekli olan değeri verecektir. Baş döndüren, gösterişli, kendi bakımına önem veren kadınlardan fazlasıyla etkilenir. Bu özellikleri taşıyan kadınlar için çıldırdığını söylemek mümkün.

Çekici Aslan burcu erkeğine karşı çok az kadın ilgisiz kalabilir. Kadınlar onu ya karşı konulmaz biri olarak görür ya da aşırı kendiniz beğenmiş, ters biri olarak. Tembel ve kibirli olanları çabuk terk edilir. Genel olarak sıcak kalplerini ve cömertliklerini ortaya çıkartmak güç değildir. O ormanın bilge ve adil kralı olmakta başarılıdır. Sevdiği zaman aklıyla, kalbiyle ve bütün ruhuyla sever. Dünya işlerinde deneyim kazanmış, güçlü kadınlara ilgi duyar. Buna rağmen evde iktidarı elinde tutmak ister. Rahat ve lüks bir yaşam düşkündür. Kendisini sevenler içinde bir hayli savurgandır. Aşırı bencilliği ve gereksiz derecede abartılı gururu ilişkiyi tıkayabilir.

Aslan Burcu Kadınını Etkileme Yolları

Aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız sürekli olarak onu övmelisiniz ve en iyisinin o olduğunu söylemelisiniz. Maddi olarak güçlü değilseniz Aslan burcu kadını karşısında hiç bir şansınız yok demektir. Zaten maddi olarak güçlü iseniz, Aslan burcu kadını sizi etkilemek için harekete geçecektir. Çok iyi rol yapar ve onu etkilediğinizi düşünebilirsiniz. Aslında onun isteklerini yapıyor gibi yapın, sizi yönettiğine inanmasını sağlayın bu sayede Aslan burcu kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz. Gösterişli olmaya da özen gösterin.

Kibirli görünüşü uzaktan bakıldığında itici bulunabilir. İç dünyasına girdikçe cömert, neşeli, adil, sıcakkanlı yanı ortaya çıkar. Dış görünümüne verdiği önem ve paraya olan düşkünlüğü kötü bir şöhrette getirmiş olsa Aslan burcu yıldız olmak ister. Hem evinde, hem yatakta hem işte! Sevmeye daima hazırdır. Bu nedenle onu etkilemek zor değil ama biraz masraflıdır. İlgiden, hediyelere boğulmaktan, sık sık aranmaktan hoşlanır. Kendisini seven herkese eğilim duyabilir. Lüks, güzellik ve rahatlık anlayışı ileri düzeydedir. Bir şeyin en iyisini almak ister. Markaya önem verir. Kendisine yapılan övgülerden çabuk etkilenir. Bu konudaki aşırı duyarlılığına ve saygınlığına yapılacak saldırıları affetmez.